Sağlık Bilgi Kaynağı

Travazol Krem

0 824

Cilt güzelliği herkes için önemli bir kavram olmaktadır lakin sinir stres başta olmak üzere pek çok bağlı olarak ciltte mantar egzama ve benzeri gibi sorunlar görülmektedir. Bu cilt hastalıkları kızarıklık kaşıntı pullanma ve dökülme gibi sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bu durumda kişinin hem estetik görünümü hem de sosyal büyük ölçüde etkiler.

Bu nedenle bu tarz cilt sorunlarınızda tıbbı müdahaleler etkili olmaktadır. Sağlık sektöründe bu konuda çok sayıda etkili kremler bulunmaktadır. Bu kremlerden bir tanesi de travazol kremdir. Oldukça etkili bir ürün olan bu krem mantar egzama ve benzeri gibi cilt onların a kısa sürede yok etmektedir.

 

Travazol Krem Nedir?

 

İçeriğinde alkol likit prafin vazelin polisorbat stearat distile su gibi çeşitli maddeler içeren bir tür tıbbı kremdir egzama ve mantar hastalıkları gibi cilt hastalıklarının tedavisinde birebir etki etmesinin yanı sıra yaz aylarından sıcaktan ve aşırı terlemeden dolayı oluşan pişik ve kızarıkları da anında yok etmektedir.

Özellikle mantar hastalıklarının tedavisinde doktorlar tarafındam tavsiye edilen ürününü kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Eczaneler uygun fiyatlara satılan bu ürün çeşitli laboratuvar çalışmaları ve deneyler yapılarla üretildiğinden dolayı insan sağlığı açısından hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Travazol Krem Ne İşe Yarar?

 

Travazol Krem yukarıda da bahsettiğimiz gibi aşırı sıcaktan oluşan kızarıklık pişik yanma gibi cilt sorunları ile mantar ve egzama tedavisinde kullanılan dermatolojik kremdir. Ancak çocuklarda görülen kızamık su çiçeği gibi hastalıkların tedavisinde kullanımı uygun değildir. Ayrıca doktor tavsiye etmedikçe ürünü kullanmamanız gerekir. Cildinizde herhangi bir cilt sorunu varsa öncelikle uzman bir doktora muayene olmalı ve cildinizdeki sorunun tanısını koydurarak doktorun vereceği krem ve benzeri ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Travazol Krem Muadili

 

Travazol Krem eşdeğer krem türleri için eczacınız ya da hekiminizden bilgi alabilirsiniz. Bu tarz ilaçlar cilde sürülerek kullanılır. Günde sabah ve akşam olmak üzere maksimum iki defa sorunlu cildinize uygulayabilirsiniz. Mantar ya da egzamalı bölgeye işaret parmağınızın üst kısmına nohut büyüklüğünde travazol Krem ya da benzeri kremden alın ve derinize sürüp masaj yaparak iyice yedirin. İlgili Link: Deotak Krem

Düzenli olarak kullanırsanız çok kısa sürede cildinizdeki egzama ve mantarın yok olduğunu göreceksiniz Travazol Krem Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli Travazol Krem doktor tavsiyesi üzerine kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü içeriğinde bulunan maddelere alerjiniz olabilir. Böyle bir durumda ise bu üründen olumlu sonuçlar yerine cilt hastalıklarının daha da artması gibi tam tersi durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Travazol Krem Nerelerde Kullanılır?

 

Travazol Krem özel bölgeler hariç el ayak parmak araları boyun ve koltuk altı gibi egzama ve mantar hastalıklarının olabileceği bölgelerimizde kullanabilirsiniz. Ancak ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.

 

Travazol Krem Yan Etkileri

 

  • Deride gözle görülür incelme
  • Deri yüzeyinde şerit şeklinde kılların oluşumu
  • Deride kabarma yada sivilce oluşumları

 

Travazol Krem Kullananlar ve Yorumları

 

Travazol Krem Ne İse Yarar

Hastalıklı deri bölgesine direk olarak uygulanarak kullanılan Travazol Krem’in kullanıcıları tarafından internette pek çok yorum bulmak mümkün. Genel olarak yapılan yorumlar şöyle; Ekşi sözlük kullanıcılarından biri şöyle demiş ; ‘’el ve ayak bölgesinde bulunan egzama sorunlarına karşı oldukça etkili bir krem. Kesin çözüm getirmesede .’’

Başka bir kullanıcı ise ; ‘’Travazol’un mantar için süper bir çözüm olduğunu belirtirken deneyiniz denetiniz diye yorumlamış ‘’ deneyimini

Yine başka bir kullanıcı ’’ genital bölgesinde çıkan yara için kullandığını ve süper bir krem ‘’ şeklinde yorumlamış. İlgili Link:  Acnemix Jel Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Travazol Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

 

Emzirme süreçlerinde doktor tavsiyesi haricinde Travazol kullanılmamalıdır. Doktor tavsiyesi ile kullanıyorsanız özellikle göğüs bölgesine sürmekten kaçınmalısınız

Travazol mantar, pişik gibi sorunların tedavisinde kullanabileceğiniz en etkin ilaçlardan biridir.

Travazol tüm deri hastalıklarında kullanılabildiği gibi mantar ve ağır yaraların iyileştirilmesinde son derece etkilidir.

Sistemik absorbsiyonun ve yan etkileri göz önüne alınarak çocuklarda travazol kullanımı ancak doktor gözetiminde ve çok dikkatli şekilde olmalıdır.

 

Web sitemizde yayınlanan merhem, krem, sabun, jel ürünlerini kullanırken alerjik reaksiyon göstermemek için doktorunuzun yönlendirmesini dikkate alın. Unutmayın ki ilaç kullanımı ancak Dr reçetesi ile yapılmalıdır. Sitemizde bu alanda gördüğünüz tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Bu tarz ürünleri kullanmak sizin kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım sonucunda oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda saglikguncel.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.