Sağlık Bilgi Kaynağı

Sınır Tanımayan Estetik Uygulamaları

0 634

Sınır tanımayan estetik uygulamalar sayesinde vücudunuzun yeni baştan şekillenebileceğini unutmayın. Artık sarkan memeler toparlanabiliyor, popolar kaldırılabiliyor, bacak için geliştirilen silikonlarla sütun gibi bacaklara sahip olunabiliyor.

Vücudu Forma Sokan Teknoloji ; Be New 

Be New, daha ilk seansta selülit, çatlak ve yağ topaklanmalarından dolayı vücuttaki dalgalanmalı görünümü azaltma konusunda oldukça etkili, yeni nesil bir sistem…

Neştersiz, cerrahi müdahale olmadan uygulanan bu teknik, acı hissi de yaşatmıyor. Biodermogen si sistemine dayalı olan bu teknoloji, hem danışan, hem de uzman açısından konforlu bir işlem sağlarken, 30-45 dakika gibi kasa sürede gerçekleşiyor.

Uygulama sırasında cihazın başlığı ile masaj yapılarak, deri altına elektro manyetik dalgalar yollanıyor. Bu dalgalar, selülitlerin parçalanmasında, çatlakların düzelmesinde ve yağ aklanmalarının giderilmesinde büyük rol oynuyor.

Üstelik doku altındaki selülit ve fazla yağ topaklanmaları, uygulama sonrası bol su içilerek vücuttan doğal yollarla atılıyor. Her cansın ardından herhangi bir morarma ya da kızarma yaşamadan, rahatlıkla normal yaşama devam ediliyor. Sistemin dayalı olduğu teknoloji güneşli günlerde ve yazın da kullanımı sağlıyor; ciltte lekelenme olmuyor.

Cool Dual 

Bölgesel fazlalıkları dondurarak yok eden CoolSculp ting teknolojisi 2020’yi yeni bir trendle karşıladı. Yağ hücrelerini dondurarak yok etme prensibi üstüne kurulu olan bu tedavi liposuction ile kıyaslanabilecek kadar etkili.

İşlem sırasında derinin altındaki yağ dokusu, kontrollü bir şekilde soğutuluyor ve yağ hücreleri donarak kristalize oluyor. Hücre bütünlükleri bozularak parçalanan yağ hücreleri zaman içinde vücutları kalıcı olarak atılıyor. İlgili Link: Son Trend Badem Göz Estetiği

Tek bir seansta  dokusunun yüzde 20-40 kadarını yok eden tedavi sonrasında dikkat etmeniz gereken tek bir sey var, o da kilo kontrolü. işlemden bir süre sonra parçalanan yağ hücreleri vücuttan atılmaya başlıyor.

Böylece bölgesel fazlalıklar gözle görünür bir şekilde azalıyor, siluet daha biçimli bir hal alıyor. Bu yöntemde derinin alt kısmında bulunan yağlı doku bilinçli olarak soğutuluyor ve bu yöntemle yağ hücreleri dondurulmuş oluyor. İlgili Link: Pembe Estetik Nedir

Hücre bütünlükleri bozularak parçalanan yağ hücreleri zaman içinde vücutları kalıcı olarak atılıyor. Tek bir seansta  dokusunun yüzde 20-40 kadarını yok eden tedavi sonrasında dikkat etmeniz gereken tek bir sey var, o da kilo kontrolü. işlemden bir süre sonra parçalanan yağ hücreleri vücuttan atılmaya başlıyor. Böylece bölgesel fazlalıklar gözle görünür bir şekilde azalıyor, siluet daha biçimli bir hal alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.