Sağlık Bilgi Kaynağı

Neutrogena Ayak Kremi

0 627

Neutrogena ayak kremi kurumuş ve hasar görmüş ayaklar kullanılır. Dermatologlar ile birlikte geliştirilen Neutrogena ayak kremi kuru ayakları nemlendirerek rahatlık sağlar. Ayakları gün boyu nemli tutar. Ayaklarda sertleşmiş, nasırlaşmış bölgelerin nemlendirilmesine yardımcı olarak çatlak oluşumunu engeller. Yağsız bir yapısı vardır bu yüzden giydiğiniz çoraba da leke yapmaz.

Neutrogena Ayak Kremi Çeşitleri

Norveç formüllü çatlak topuklar için ayak kremi; çatlak topuklar herkesin kabusu. Çorapların baş düşmanı. Yepyeni giyilen çorabı birkaç gün içinde çöpe atmanıza neden olabilir. Bu problemleri tamamen ortadan kaldıracak bir krem arıyorsanız eğer Neutrogena’nın Norveç formüllü çatlak topuklar için özel kremi tam size göre bir ürün.

Norveç formüllü hızlı emilen ayak kremi;  günlük kullanım için uygundur. Etkisi 24 saat sürdüğünden gün boyu ayaklarınızın nem dengesini korur. Yağlı bir his bırakmadığı için günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir. Bu krem sayesinde ayaklarınız sağlıklı görünecek.

Norveç formüllü besleyici ayak kremi(kurumuş/hasar görmüş ayaklar için); özünde bulunan gliserin sebebi ile ayakları 24 saat boyunca nemlendirir. Kuru ayakları yatıştırır, günün yorgunluğu ile yıpranan ayakları rahatlatarak bakım yapar. Günlük olarak ayak bakım kremi kullanmayı düşünüyorsanız eğer Neutrogena’nın Norveç formüllü besleyici ayak kremi tam size göre. Mutlaka faydasını göreceksiniz.

Norveç formüllü Norveç böğürtlenli besleyici ayak kremi; içerisinde bulunan soyucu özelliği ile ciltteki nasırlaşmış dokunun incelmesine yardımcı olur. Aynı zamanda yeniden nasır oluşmasını engellemeye de yardımcı olur. Kokusu da içindeki böğürtlen özü sayesinde harika.

Norveç formüllü nasırlaşmış ayaklar için ayak kremi; bu ürünü haftada birkaç kez ayağınıza uygulamanız ayak dokunuzu tamamen değiştirecek. İçerisindeki gliserinli formülü sebebi ile ilk kullanımdan itibaren çatlak topukları onarır. 48 saate kadar etkisini koruyarak ayakları derinlemesine yumuşatır.

Neutrogena CICA onarıcı ayak maskesi; bu maskenin haftada birkaç kez uygulanması ayaklar için yeterli olacaktır. Ayaklardaki ölü derinin ve nasırlaşmış yapının kolaylıkla arınmasına yardımcı olarak 48 saat etkisini korur. Özel formülü ile hassas ciltler için uygundur. Ayakları pürüzsüz bir yapıya kavuşturur. Mutlaka evlerde bulundurulması ve düzenli kullanılması gerekir. İlgili Link ; Deotak Krem

Neutrogena Ayak Kremi Nasıl Kullanılır?

Neutrogena Ayak Kremi Kullanımı

Ayakları günlük kirlerden su ile ilk aşamada arındırarak ardından rahatlıkla kullanılabilir. İster topuklar törpülenerek ister törpülenmeden kolaylıkla uygulanabilir. İki türlü de etki edecektir. Daha bakımlı ayaklara kavuşmak için törpü yaparak kullanmak daha yararlı olacaktır. Gece yatmadan önce kremi sürerek pamuklu bir çorap giyerek yatmak kremin emilimini kolaylaştırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.