Sağlık Bilgi Kaynağı

Geçmişten Günümüze Lazerle Vajina Estetiğindeki Değişmeler

0 637

Günümüzde teknolojik gelişmelerin birçok alanda alternatif oluşturabilecek düzeye gelmesi diğer yandan toplumsal bilincin oturması ve insanların geleneksel toplumsal yapıdan belli oranda uzaklaşmış olmaları genital estetik tercihler konusunda da farkındalık yaratmıştır.  Op. Dr. Esra Demir Yüzer; genital estetik tercihler günümüzde burun, yüz, meme estetik operasyonları kadar doğal dile getirilmektedir ifadelerini kullanmaktadır.

Genital Bölge Estetiği İhtiyacı Nasıl Doğar? 

Op. Dr. Esra Demir Yüzer kadınların estetik konusunda kendisinin eksik olduğunu hissetmesi psikolojik olarak birtakım olumsuzluklara sebep olduğunu söylemektedir.   Bunların başında özgüven sorunu gelmektedir.   Partneri ile olan cinsel ilişkilerde sorunlar yaşayan kadınlar, genital estetik de dâhil birçok estetik kaygıları çok daha rahat cesaretli dile getirebilmektedir. Genital estetik Ankara her konuda sizi düşünerek estetik anlamda güzelliğinizi size geri vermek için hizmet vermektedir.  Genital bölge estetiği sağlıklı bir ilişkinin yürüyebilmesi için belirleyicisi durumuna gelmiş ve dolayısıyla kadın da oluşan bu sıkıntılı süreç onun mutsuz olmasına ve kendini iyi hissetmemesine sebep olmaktadır.

Labioplasti Nedir? 

Sayın Op. Dr. Yüzer; genital yapıyı oluşturan dudaklara genel olarak labium adı verilir diyerek sözlerine başlar ve devamında operasyonlar ile ilgili kısa kısa bilgiler verdi.  Bunlar dış genital yapıyı oluşturan kalın ve dolgun dudaklardır.  Bir de iç kısımda bulunan küçük dudaklar vardır.  Ancak dış dudaklarda yaşa bağlı olarak birtakım sarkmalar oluşur.  Doğal olarak bu durum kişiyi rahatsız eder.  Mayo, bikini giyildiğinde ve özellikle cinsel ilişki sırasında vajina girişini kapattığı için hem kadının kendini kötü hissetmesine hem de ağrılı bir ilişkiye girmesine sebep olur.

İlgili Link: Genital Bölgede Sivilce Oluşumu Nedenleri

Labioplasti adı verilen küçük ve büyük dudakların estetik operasyonunda sarkan ve deformasyona uğrayan dudaklar kısaltılır, biçimlendirilir.  Ayrıca içi boşalan gevşeyen dudakların derisi dolgunlaştırılır ve estetik bir görüntü oluşturulur. Labioplasti günümüzde çok rahat ve kısa sürede yapılan estetik operasyonlardan biridir.  Sadece operasyondan sonra 4-5 hafta cinsel ilişkide bulunmamak yeterlidir diyerek kişileri bilgilendirmektedir. Genital estetik Ankara ile iletişime geçerek estetikle ilgili tüm sorularınızın çözümlerini öğrenebilirsiniz.

Lazerle Yapılan Labioplasti Operasyonu 

Genital estetik konusunda birçok başarıya imza atan Op. Dr Yüzer, tıpta vajinal rejuvenasyon olarak bilinen vajinal yenileme uygulamaları ve işlemleri yaklaşık olarak 35-40 dakika gibi bir sürede gerçekleşmektedir demiştir. Bu işlemde vajinanın kas ve bağ dokusu içine verilen enerji o bölgedeki kan akışını hızlandırarak orada dokunun restorasyonunu sağlar.  Bu işlem sonrasında vajinanın iç kısmında sıkılık ve yenilenme sağlanmış olur. Lazerle kısa sürede giderilebilen işlemlerden biridir. Genital estetik Ankara ile işlemleriniz en uygun fiyata ve ağrısız yaptırma olanağına sahipsiniz. İlgili Link: Ankara Labioplasti

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.