Sağlık Bilgi Kaynağı

Flormar Baz

0 740

Flormar baz makyajın pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlar. Makyaj yapmadan önce makyajın altına sürülür. Bir süre emilmesi beklendikten sonra daha üzerine her zaman yapılan makyaj yapılır. Yüz makyajının yanı sıra göz makyajı içinde baz kullanılabilir. Makyajı sabitlemek bu ürünlerle daha kolaydır.

Cilt kusurlarının daha kolay gizlenmesine yardımcı olur. Flormar baz ciltte örtücülük yapacağında delikli yapıyı doldurur. Kullanılan makyaj ürünlerinin cilde rahatça uygulanmasını sağlar. Cilde kadifemsi bir görüntü kazandırır. Flormar baz ciltte oluşan kızarıklıkların yarattığı ton farklılıklarını kapatarak rengi eşitler. İlgili Link; Geçici Saç Boyaları

Cildin gözeneklerini küçük göstermeye yardımcı olur. Kusursuz ve profesyonel bir makyaj için muhakkak makyaj bazı kullanılmalıdır. Flormar da bu konuda iddialı bir markadır. Günlük makyaj rutininde Flormar tercih edilebilecek en iyi markalar arasında yer alır.

Flormar Baz Nasıl Kullanılır?

Flormar baz kullanılmadan önce cilt nemlendirilir. Hafif bir nemlendirici uygulandıktan sonra flormar makyaj bazı cilde uygulanır bir süre cildin onu emmesi beklenir. Sonrasında fondöten kullanılır. Flormar2ın sunduğu 4 farklı makyaj bazı bulunur. Bunların cilt tipine en uygun olanını seçmek çok önemlidir. Gözenekleri kapatmak için, yağlı ciltler için, hassas ciltler için, cildin ışıltılı görünmesi için 4 çeşidi bulunur.

Bunlardan cilt tipine en uygun olanını seçerek kusursuz bir makyaj öncesi cildi hazırlamak çok önemlidir. Sonrasında az miktarda, bir bezelye büyüklüğündeki Flormar bazını sadece cilde yedirmek kalıyor. Sonrasında dışa doğru masaj yapan hareketlerle cilde uygulanır. Burun bölgesine de tampon yaparak uygulanır. Ter ve neme dayanıklı olduğundan gün boyu makyajı cilde sabitler. İlgili Link;  Bioderma Ürünleri 

Flormar Baz Özellikleri Nelerdir?

Flormar makyaj bazı cildi makyaja kolaylıkla hazırlar. Cildin kadifemsi ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Hafif dokusu ile cilde yumuşak bir his bırakır. Cildi kesinlikle ağırlaştırmaz. Markanın geniş ürün yelpazesi olduğundan her cilt tipine uygun ürünü seçmek oldukça kolaydır. Aynı zamanda tüm alternatif ürünler üzerinden de seçim yapılabilir. Makyaj bazları cildi erken yaşlanmalardan korur. Kırmızı lekeleri yok ederek cilt tonunu eşitler.

Formülü yağ içermediğinden cildin sivilce oluşumunu engeller. Problemli ciltler için birçok ürün çeşidi bulunur. Problemli ciltlere olduğu gibi kusursuz cilde de sadece ışıltı kazandıracak ürünler de bulunur. Bu ürünler ile makyajınıza kolaylıkla imzanızı atabilirsiniz.

Makyajdan beklenen sonucu almaya yardımcı olur. Uygun ve her bütçeye uyan ürün seçenekleri ile bütçeyi zorlamadan güzelleşmeye yardımcı olur. Makyaj yaparken kullanılacak ilk adım üründür. Bu yüzden makyajın en önemli parçasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.