Sağlık Bilgi Kaynağı

Deotak Krem

0 879

Deotak krem içinde farklı özler ile farklı kokuları ile koltuk altı kremidir. Kıyafetlerde kesinlikle iz bırakmayan süper bir formüle sahiptir. Ter kokusunu maskelemez adeta yok eder. Üstelik Deotak kremi kullandıktan sonra yine üzerine kendi deodorantınızı kullanabiliyor olmanız daha da güzeli. Kullanıcılar Deotak Krem’den oldukça memnun.

 

Kendinizi gün boyu fresh ve temiz hissetmenizi sağlar. Bitmeyen etkisi ile bir sonraki uygulamaya kadar sizi idare eder. İçerisinde bulunan tuzlar terlemeye engel olmadan, terlemeyi kontrol eder. Koltuk altı gözeneklerini sıkmaz. Kötü kokuları maskelemez, engeller. Aslında bakıldığında hiçbir ürün terlemeye mani olmamalı. Doğal terleme vücudumuzun ihtiyacı olan bir durum. Bunu engellemek koltuğa altı gözeneklerine zarar verebilir.

 

Deotak kremin bileşeni de buna dikkat edilerek hazırlanmıştır. Doğal terlemeye engel olmaz ancak aşırı terlemeyi kontrol altına alır. Tüm eczanelerde kolaylıkla bulunabilir. Bazı marketlerin kozmetik reyonlarında da rastlanabiliyor bazen. İçinde bulunan çay ağacı yaprağı özleri ile antibakteriyel özelliğe sahiptir. Suya karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Bir tüpü yaklaşık olarak 6 ay kullanılır.

 

Deotak Krem Nasıl Kullanılır?

 

Duştan sonra koltuk altını kurulayarak ardından kuru cilde kolaylıkla uygulanabilir. Deotak kremi koltuk altına sürdükten sonra elimiz yardımı ile yedirerek cilde kolayca emilimini sağlayabiliriz. Uygulaması bu kadar basit ancak oldukça etkili bir ter karşıtı koltuk altı ürünüdür.

 

Deotak Kremin Özellikleri

 

Deotak Krem Nedir

 

İster klasik, ister başka farklı kokuları tercih edilebilir. Ter kokusunu gizlemez neredeyse yok eder. Özel formülü ile koltuk altında günlerce süren koruma sağlar. Tüm cilt tiplerine uyan formaları bulunur. Ürün yapısı sayesinde 7 güne kadar etkisini korur. Dermatologlar tarafından dermatolojik olarak test edilmiştir. İçeriği son dönemde yenilenmiştir. D-panthenol takviyesi ile özel bir formül oluşturulmuştur. Özel formülü ile cildin tahriş olmasını engeller. Fiyatı piyasada 15-20 TL civarında satılmaktadır. İlgili Link; Kara Merhem

 

Deotak Kullananların Yorumları

 

Deotak krem adı çok duyulsa da son dönemlerde kullanılmaya yeni yeni başlandı. Piyasadaki birçok ürüne nazaran daha az kimyasal içerdiğinden cilt dostu bir üründür. Deotak krem için tüm açıklamaları, ürün özelliklerini ve kullanımını anlattık şimdi gelin bir de Deotak krem kullananların yorumlarına bakalım.

 

Kullanıcıların çoğu kremin %40 oranında terlemeyi azalttığını söylüyor. Aktif çalışma hayatı olan birçok kullanıcı günün onca koşuşturmacasına rağmen etkisini kesinlikle kaybetmediğini söylüyor. İz bırakmama özelliği de altı çizilen başka önemli yorumlardan. Kullananların çoğu ürün için mucize niteliğinde bir ürün olduğunu açıklamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.