Sağlık Bilgi Kaynağı

Bioderma Ürünleri

0 663

Her genç kızın özenle yaptığı bakımları vardır. Bakım günleri ve kullandıkları ürünleri özenle seçen kızlar bioderma ürünlerinden kullanarak cildinizin tertemiz ve sivilcesiz olmasını sağlayabilirsiniz. Yalnızca cilt temizliği olmakla kalmayan, yaşlılık karşıtı için de ürünler mevcuttur. Kaliteli ve net sonuç almak için bu ürünlerden kullanabilirsiniz. Yetişkin bayanların çok fazla tercih ettiği yaşlanma karşıtı ve nemlendirici kremlerden sizler de kullanabilirsiniz. Tatile gittiğiniz zamanlarda 50 faktörlü güneş kremlerini kullanabilirsiniz.

Bioderma Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Ve Besleyici Bakım Kremi. 

 

Bioderma Ürünleri Kullanımı

Yaz aylarında sıcak havalarda kavrulan cilt yapısı, kışın soğuk havalarda nem dengesini kaybederek, kuruyup çatlar. . Bioderma’nın kuru ciltler için geliştirdiği Atoderm Cream ürünü içinde bulundurduğu bileşenleri sayesinde cildi beslemekle kalmıyor , cildin kaybolan nem dengesinin yerine gelmesini sağlıyor. İçeriğindeki zengin ve onarıcı aktif ajanlar ile Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildin onarılmasına destek olurken cildi dış etkenlere karşı koruyor. Atoderm Cream Bakım Kremi içinde bulunan vazelin ve gliserin nedeniyle mevsimsel ısı değişiklikleri nedeniyle kaybedilen nemi tekrar cildinize kazandırabilirsiniz.

Atoderm Cream, Nemlendirici ve Bakım Kremi özellikle kuru ve hassas cilt yapısına sahip kişilerin kullanımı için uygundur. Kullanım şekli ; Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Bioderma Hassas Ciltlere Uygun Cilt Temizleme Ürünü

 

Bioderma Cilt Temizleme

Bioderma Sensibio serisi ile tüm hassas ciltlere uygun bakım ürünleri sunan Bioderma, sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir cilt için doğru cilt temizliğinin önemine vurgu yapıyor. Bioderma Sensibio Foaming Gel,  cilt temizleme özelliğinin yanısıra hassas cilt yapısına sahip kişilere nem dengesi sağlayarak etkin çözümler sunuyor.

Sensibio Foaming Gel ürününüzü önceden çok hafifçe ıslattığınız yüzünüze sabah ve akşam saatlerinde köpürterek uygulayın arkasından durulayarak cildinizi hafifçe kurulayın. Sensibio Foaming Gel içerisinde bulunan Koko Glukosit ve Gliseril Oleat maddeleri ile cildinizi derinlemesine temizleyerek cildin nem oranını %70 seviyesinde artırır.  İlgili Link ; Flormar Baz

Bioderma Sebium Lotion Arındırıcı Tonik

Gündelik cilt bakımını tamamladıktan sonra , ciltte kalan kalıntıları arıtmak için tonik kullanımı doğru cilt bakımının en önemli aşaması. Bioderma Sebium Lotion Arındırıcı Tonik düzenli olarak kullanımda cildi derinlemesine temizlerken siyah noktalardan kurtulmanızı sağlıyor. Yağlı ve hassas ciltler için geliştirilen Bioderma Sebium Lotion, cilt yüzeyinde bulunan gözenekleri sıkıştırarak, cildin ihtiyacı olan Ph değerini korumasına yardımcı oluyor

Bioderma El Bakım Kremi

Bioderma El Bakım Kremi


Atoderm Hand&Nail Cream, tüm gün devam eden nemlendirme etkisiyle el ve tırnaklar için kusursuz koruyucu bir etki sunuyor. İçerisinde bulunan shea yağı ve gliserin nedeniyle yıpranmış ve tahriş olmuş el ve tırnak yapılarını onaran Atoderm Hand&Nail Cream, aynı zamanda cildi nemlendirme özelliğine sahip.

Atoderm Hand&Nail Cream, paraben maddesi içermediği için yetişkinlerde olduğu kadar çocuklarda da güvenle kullanılabilinir.

Bioderma Güneş Koruyucu Sprey

Günlük güneşe maruz kaldığınızda ya da tatile gittiğiniz günlerde bioderma 50 faktörlü güneş koruyucu spreyini kullanabilirsiniz. Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korunmanızı sağlayarak, teninizin güneş yanığı olmasını engeller. Yapısı yağlı olmadığından dolayı sivilce ya da akne oluşmasını engeller. Gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı olarak da işe yaradığı için yetişkin kadınlar bu nedenle de kullanabilir. Güneşlerden kaynaklanan lekelerin ve siyah noktaların oluşmasını engeller.

Bioderma Koruyucu Dudak Balmı 

Bioderma Dudak Balmi

Dudaklarınızda oluşan kuruluk ya da çatlaklardan şikayetçiyseniz bioderma koruyucu ve onarıcı dudak balmı ile bu duruma son verebilirsiniz. İlk kullanımdan bile hissedeceğiniz onarılmışlık hissi sizlere huzur verecektir. Günlük olarak kullanıma uygun olan bu ürün sayesinde istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Nemlendirici olarak da kullanabileceğiniz dudak balmı ile kusursuz dudaklara sahip olabilirsiniz. İçeriğinde herhangi kimyasal madde içermeyen doğal yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.